contact
* 5 + 6 =

התקשרו לקבלת יעוץ חינם -  
03-9345021
שיש מדרגות
שיש למדרגות שיש למדרגות

למה דווקא מדרגות שיש?

אבן השיש היא למעשה הוא סוג של אבן גיר אשר נוצרה בעקבות שינויים כימיים שונים בשכבות השונות של בכדור הארץ. התהוות האבן נעשה בעקבות התרחשויות אקולוגיות שונות מעל ומתחת פני האדמה. תופעות כגון פליטת חום, היווצרות מינרלים ועוד השפיעו ויצרו את אבן השיש אשר שימושיה השונים הופיעו במהלך ההיסטוריה. שינויים החלים בבטן האדמה, מקנים לאבן השיש את גווניה וצבעיה השונים והמדהימים. גוונים וצבעיו אלו יוצרים אופציות מרובות לשילובן בעיצובי הפנים ובעיצובי האומנות השונים. עוד בימי הביניים נודע השיש בסגולותיו הפיסוליות והאיכותיות. שימוש מוכר ומפורסם ביותר של השיש הוא בפסלו של האמן המפורסם מיכאלנג'ו משנת 1500 אשר עוצב מגוש שיש ומציג לראווה את יתרונות השיש על פני חומרים אחרים. כמו כן הופיע השיש בתקופות מוקדמות במהלך ההיסטוריה בתרבותם של הרומאים, בחירתם בשיש לבניית העמודים במבנים חשובים וקדושים הוכחה כבחירה נבונה ועמידותם נשארה שנים לאחר נפילת האימפריה הרומאית. עד ימינו נפוץ השימוש בשיש לעיצוב הבית, הן בחיפוי רצפות והן שימוש נרחב במדרגות שיש. הבחירה בריצוף שיש ואף בניית מדרגות שיש מקנה מראה מרשים, אקסקלוסיבי ואף אריסטוקרטי לכל חלל אשר בו תבחרו לשבץ את השיש.

 

מחשבות רבות מושקעים בעיצוב הבית, החדר או המשרד, באם בחומרים ובסידור החלל. כעת יש צורך בהוספת מדרגות אשר ישתלבו באופן הרמוני עם החלל עצמו. היתרונות אשר עומדים לצד מדרגות השיש הינם רבים ואכן משכנעים אותנו שהשיש הוא החומר הנכון לבחור בו. מדרגות שיש יוצרות קודם כל אווירה אסתטית בבית, הניקיון וטבעיות החומר מקרינים אווירה נעימה אשר נעים לשהות בה. מדרגות שיש עשויות מחומר חזק ואיכותי, אשר נחשב לעמיד ביותר במשך שנים רבות ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת (מדרגות שיש אינן מצריכות טיפול והחזקה מסובכים כמו בחיפוי עץ לדוגמא). ניקיון השיש ושמירתו נעשה על ידי מטליות לחות ואינו דורש הפעלת לחץ או שפיכת כימיקלים חזקים לניקיונו. יתרון גדול וחשוב המגיע עם בחירת מדרגות שיש הוא האפשרות המרשימה לעצב את השיש כרצונכם ולפי גדלי החלל, בחירת מדרגות שיש בעיצוב הנכון יכול להקנות לחלל תחושה של מרחבים ואף אשליה של חלל גדול יותר מזה הקיים. מדרגות השיש יכולות להגיע במבחר עצום של צורות, לדוגמא רבע עיגול או אף עיגול מלא. בנוסף, כמו שכבר ציינו הגוונים הצבעוניים הנוצרים בשיש יוצרים שילובים שונים ומרתקים יחד עם שאר עיצוב הבית. ניתן לשלב את גווני מדרגות שיש עם גווני הריהוט, הרצפות או כל דבר פריט עיצובי אחר בחדר. האפשרויות הן אינסופיות ונותנות דרור לדמיון.

 

את אנשי המקצוע אשר בין שירותיהם נותנים שירותי התקנת מדרגות שיש יש לבחור בקפידה לפי מספר קריטריונים חשובים. קודם כל, חשוב לערוך סקר שוק לשאול חברים ומכרים ולקבל המלצות לבעלי מקצוע הטובים ביותר בתחום מדרגות השיש והחיפויים השונים. בהגיעכם לפגישה מול בעל המקצוע דרשו לראות פורטפוליו אשר נהוג להציג בפגישת ההיכרות הראשונה. התרשמו מעבודותיהם הקודמות ובררו לגבי שנות הניסיון שיש ברשותם בתחום. שאלו על החומרים השונים, בחרו את החומר המתאים לכם ביותר, התרשמו ממספר דוגמאות השיש וצורות מדרגות שיש אשר יש ברשות בעלי המקצוע להציע לכם. כמו כן חשוב מאוד לבדוק אופציות שונות להצעות מחיר בשוק, חשוב להקפיד על חתימת חוזה מסודר לפי החוק. כמובן שרצוי לעבור על החוזה מספר פעמים לפני החתימה. את התשלומים יש להסדיר כך שיתבצעו רק לאחר סיום העבודה ולבקש תעודת אחריות. חשוב להיות בטוחים במאת האחוזים שבחרתם את בעל המקצוע הנכון לכם.

 

לסיכום הבחירה במדרגות שיש היא בחירה נבונה המתאימה למשרדים, בתים פרטיים, חללי סטודיו ולופט אשר לכל חלל מותאם עיצוב מדרגות השיש הנכון לו.

 

 

כיצד לבחור מדרגות לבית פרטי?

כיצד לבחור מדרגות לבית פרטי?

לקריאה>
מה מבדיל בין ריצוף חוץ לריצוף פנים

מה מבדיל בין ריצוף חוץ לריצוף פנים

לקריאה>
כיצד לעצב חדר אמבטיה?

כיצד לעצב חדר אמבטיה?

לקריאה>
לכל המאמרים