contact
* 2 + 4 =

התקשרו לקבלת יעוץ חינם -  
03-9345021
שיש | שיש לאמבטיה | שיש למטבח | חיפויים

מהי חשיבותו של חיפוי האמבטיה?

חדר האמבטיה אינו נופל בחשיבותו מבין שאר חדרי הבית ויש שאף מייחסים לי חשיבות גבוהה יותר. חדר האמבטיה משמש כחדר הירגעות, באם משתמשים בו בתחילת היום, או בערב אחרי יום מתיש ועמוס, חדר זה הוא המקום לנוח בו. חדר האמבטיה הוא חדר המשרה שלווה ורוגע על האדם השוהה בו.

 האסתטיות והניקיון בחדר הם גורמים חשובים מאוד בחדר הספציפי הזה יותר משאר חדרי הבית משום שזהו חדר המשמש לרחצה, בו מתנקים ונחים. חדר האמבטיה מצריך אווירה של טוהר ושל נינוחות. כמו כן כאשר השירותים נמצאים גם הם בחדר האמבטיה האורחים מתרשמים רבות מניקיון המארח בביקורם הקצר בחדר זה. אפילו בימי הרומאים, ניכרת חשיבות מרובה בעיצוב ועיטורי מבנה הרחצה. בימי האימפריה הרומאית נבנו מרחצאות אשר שימשו לרחצת הגוף ובהם ניכרת בצורה בולטת ההשקעה באיורים וקישוטים רבים על דפנות הקירות בכדי להנעים את זמנם של המתרחצים. למתן והענקת אוירה שלווה ומראה נעים ונכון לאמבטיה כדאי ואף רצוי להשתמש בשירותי חיפוי אמבטיה לשיפור ושיפוץ חדר האמבטיה הקיים. חיפוי קיר האמבטיה הוא פתרון יצירתי אשר הופך כל חדר אמבטיה לחדר אותו לא תרצו לעזוב אשר השהיה בו נעימה ומרגיעה את הנפש. חיפוי אמבטיה יכול לשפר משמעותית מראה של קירות עם רטיבות, עובש, ריקבון, או פשוט קיר לא מושקע. אפשרי להתאים את חיפוי האמבטיה לעיצוב שאר חלקי הבית או להקנות לו מראה עיצובי שונה לפי הטרנדים הקיימים בשוק לאופנת עיצובי חיפוי אמבטיה. החומרים המשמשים בעת חיפוי אמבטיה יוצרים דוגמאות שונות ומגוונות, החומרים ניתנים באינספור צבעים וגדלים. בעת חיפוי אמבטיה השימוש בחומרים הנפוצים ביותר לחיפוי הקירות הם פסיפס, קרמיקה, פורצלן וגרניט בהם ניתן לשלב שלל אביזרים דקורטיביים אשר עמידים ברטיבות ובמים, לדוגמא צדפים, שיבוצי אבנים שונות, חריטות לייזר, שילוב עבודות יד ועוד. סגנונות חיפוי אמבטיה מחוספסים המשדרים חיבור לטבע או חיפוי אמבטיה בסגנון חלק ושמרני ועוד אינסוף חומרים ורעיונות.

 

למה לבחור דווקא בחיפוי אמבטיה?

חיפוי אמבטיה טומן בתוכו יתרונות רבים, החיפוי שומר על הקירות מפני רטיבות ונזילות, משום שחדר האמבטיה מועד לנזילות לעיתים קרובות חיפוי אמבטיה הינו חשוב ואף הכרחי לשמירה על הקירות. חיפוי אמבטיה אינו כרוך כלל בשבירת קירות, פירוק כלשהו או הרס האמבטיה, החיפוי מתבצע בשלבים שונים בו מנקים ומסירים את הלכלוך והבקטריות אשר הצטברו עם השנים על קירות חדר האמבטיה, חיפוי אמבטיה מציע את הפתרון האיכותי והטוב ביותר לשדרוג החדר, לא רק מבחינה אסתטית אלא גם מבחינה היגיינית. חיפוי אמבטיה נותן מראה של חדר הנבנה רק עתה, מחטא ומטהר את האמבטיה באם יידרשו תיקונים או הסרת שומנים בעלי המקצוע אשר מומחיותם מוגדרת במסגרת תחום חיפוי אמבטיה יעשו זאת בהסכם השירות אותו הם מציעים. כמו כן שלבים נוספים הם שיפוץ האמבטיה והתזת שכבות צבע וחומרים שונים אשר ישמרו על המראה החדיש של האמבטיה.

 

מהם השיקולים בעיצוב חיפוי אמבטיה?

שיקולי עיצוב חיפוי האמבטיה הם שונים ונעשים לפי בחירת הלקוחות. באם חפץ ליבם בהמשכיות עם קו העיצוב אשר קיים בתוך הבית / משרד, או באם רצונם לשבור את הקו העיצובי הקיים בשאר החללים ולעצב את האמבטיה בסגנון שונה, אם אלגנטי, טבעי, רטרו סטייל, בעל צבעים זועקים ועוד. ישנה חשיבות גדולה ללקיחת מידות חדר האמבטיה לפני ביצוע חיפוי האמבטיה. חשוב למדוד את המרחקים השונים בין השירותים, לכיור, לארונות, לקירות וכו. כמו כן באם בוחרים בחיפוי קרמיקה בעיצובים שונים יש לקחת בחשבון את גובה החיפוי ובחירת מיקומים לאבנים השונות. באם רוצים להבליט אביזר מסוים או שטח מסוים בחדר ניתן לנצל את קישוטי החיפוי להבלטה, לדוגמא מראה מעוטרת סביבה בפסיפסים כששאר חיפוי האמבטיה אינו מלא בעיטורים.

פסיפסים – טיפים לתחזוקה נכונה ובטוחה

פסיפסים – טיפים לתחזוקה נכונה ובטוחה

לקריאה>
אבן טבעית

אבן טבעית: לא מה שחשבתם

לקריאה>
כיצד לבחור מדרגות לבית פרטי?

כיצד לבחור מדרגות לבית פרטי?

לקריאה>
לכל המאמרים